Kontakt: 32 730 32 23 wew. 203, 204

Żel USG Aquasonic 100 5L

Żel USG Aquasonic 100 5L

Produkt nie jest już dostępny w magazynie.

nowy

69,00 zł

Opis produktu

AQUASONIC 100

Żel do transmisji ultrasonograficznych (5L) Produkt renomowanej firmy PARKER Labs USA. Ten światowy potentat w dziedzinie medycyny proponuje kilka ciekawych pozycji dla: pracowni USG Gabinetów medycyny estetycznej gabinetów dermatologicznych gabinetów laseroterapii i wszędzie tam, gdzie jakość używanych preparatów a ogromne znaczenie dla diagnostyki. Żel o najwyższym światowym standardzie, najczęściej stosowany żel w diagnostyce i terapii ultrasonograficznej. Rekomendowany do wszystkich działań w których jest wymagany lepki i kleisty żel.

 

CHARAKTERYSTYKA:

Zgodny z częstotliwością drgań występujących w różnych aparatach USG całkowicie wodny roztwór, nie pozostawia zabrudzeń na ubraniach i nie uszkadza głowic i przetworników unikatowa fora `nie do podrobienia` żelu gwarantuje, że jest to produkt: hypoalergiczny bakteriostatyczny niewywołujący podrażnień niezawierający aldehydu mrówkowego rekomendowany przez czołowych producentów medycznego sprzętu ultrasonograficznego Żel Aquasonic PARKER LABS. jest często używany przez diagnostów USG. Bardzo dobra jakość podnosi standard badania.

Accessories

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć