Kontakt: 32 730 32 23 wew. 203, 204

VIRUTON BOHR 1 L - PŁYN - dezynfekcja narzędzi

VIRUTON BOHR 1 L - PŁYN - dezynfekcja narzędzi

nowy

21,50 zł

Opis produktu

Gotowy do użycia preparat do mycia i dezynfekcji narzędzi obrotowychZastosowanie:
Viruton Bohr zalecany jest do dezynfekcji: wierteł, frezów kostnych ze stali, twardych metali, diamentów, narzędzi ściernych i polerujących takich jak: gumki silikonowe, płytki ceramiczne oraz narzędzi do leczenia kanałowego. Zawiera inhibitor korozji, dzięki czemu idealnie chroni instrumenty ze stali i stopów metali. Może być stosowany do narzędzi aluminiowych. Posiada bardzo dobre właściwości myjące, również w przypadku zaschniętych pozostałości organicznych. Może być stosowany poprzez zanurzenie w wannie do dezynfekcji lub w myjce ultradźwięk owej.
__
Skuteczność mikrobiologiczna:
Szczegółowe informacje zawarte w ulotce produktowej
__
Sposób użycia:
Narzędzia bezpośrednio po użyciu zanurzyć w nierozcieńczonym preparacie. Starannie zanurzyć wszystkie elementy. Po określonym czasie działania narzędzia wyjąć z wanienki lub myjki, wypłukać w wodzie i natychmiast osuszyć jednorazową serwetką. W razie widocznych zanieczyszczeń usunąć je szczoteczką, a dezynfekowany wyrób zanurzyć ponownie w preparacie. Po osuszeniu czyste narzędzia poddać sterylizacji. Nie łączyć z innymi środkami czyszczącymi lub dezynfekującymi. Nie stosować na aluminium.
__
Skład:
amina, czwartorzędowy związek amonowy, inhibitor korozji
__
Opakowanie:
Butelka 1L z dozownikiem
Kanister 5 l
__

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć